Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Czachowo - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Wrocław

Krzyki,Wrocław(Czachowo + 22 km)

4 500 000 zł520 m² 8 653,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - wolnostojący obiekt biurowo magazynowy. To funkcjonalna hala magazynowo-usługowa o powierzchni 254 m , uzupełniona przestronnymi pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 zł16 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Na sprzedaż indywidualny garaż o pow. 16mkw. znajdujący się we Wrocławiu na Lipie Piotrowskiej przy ul. Tymiankowej na zamkniętym szlabanem osiedlu. Garaż z indywidualnym licznikiem prądu,.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł625 m² 9 440 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 531 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży budynku biurowo-magazynowego w centrum Wrocławia. Ulica Robotnicza 60, stare Miasto, wrocław - lokalizacja z doskonałym połączeniem komunikacyjnym. Zaledwie 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Wrocławska

Kamieniec Wrocławski(Czachowo + 25 km)

2 990 000 zł3 200 m² 934,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel.   Przedmiotem sprzedaży jest kompleks budynków usytuowany na działkach o łącznej powierzchni 3 200 m, obejmujący: trzykondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Śródmieście,Wrocław(Czachowo + 22 km)

29 900 000 zł1 350 m² 25 925,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 547 m²

Dostępna wyłącznie u nas unikatowa rezydencja willowa o charakterze biznesowym na Wrocławskim Zalesiu. Szukasz wyjątkowej nieruchomości o światowym standardzie, idealnej pod luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł503 m² 5 864,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Na sprzedaż oddzielny budynek biurowo-usługowy o powierzchni użytkowej 503 m, posadowiony na działce o powierzchni 1260 m, zlokalizowany.